Pabiručiams.lt

01 Spa
Patarimai
124 peržiūrų
0 komentarų

Nemokami skelbimai – kaip juos tinkamai išnaudoti?

Skelbimų portalai yra jau nuo seno žinoma klientų ir tiekėjų paieškos forma. Tai svarbus klientų šaltinis daugeliui mažų įmonių ir individualių paslaugų tiekėjų, o taip pat puiki priemonė nesunkiai rasti ieškomų paslaugų ar daiktų. Neabejojame, kad skelbimų portalų galimybes jau esate išnagrinėję ir išbandę, tačiau keldami skelbimą paskubomis kartais net nesusimąstome, kurie visgi kriterijai turi lemiamą įtaką norimam skelbimo rezultatui bei jo sėkmei. Pateiksime kelis praktinius patarimus, kaip geriausiai pasinaudoti skelbimų portalais bei juos maksimaliai pritaikyti pagal savo poreikius.

Išsirinkite tikslingą skelbimų portalą

Šiais laikais galima rasti daug skelbimų portalų, tačiau didžioji jų dauguma yra visiškai vienodi, dažnu atveju –  pilni „šlamšto“, nebeaktyvūs bei labai plačios tematikos – nuo parduodamų gėlių iki grožio paslaugų. Tokiuose tinklapiuose dažnu atveju daug vargsite, kol rasite vertą dėmesio skelbimą, o ir tai nereiškia, kad jis tebėra aktualus. Jei ieškote klientų ir norite būti matomi, tokioje skelbimų „margalynėje“ vargiai sulauksite dėmesio, o taip pat gresia reputacijos žala, jei Jūsų skelbimai bus publikuojami šalia įtartinos reputacijos tiekėjų skelbimų ar neaiškaus pobūdžio tinklapyje.

Jei norite sulaukti tinkamo dėmesio, pagal galimybes ieškokite specializuotų skelbimų portalų, tokių kaip Pabiruciams.lt, kur galite būti tikras, kad čia renkasi Jūsų tikslinė auditorija ir, kad visi skelbimai yra kruopščiai prižiūrimi bei atrenkami. Dažnu atveju mažesnis skelbimų skaičius prisidės prie didesnės jų kokybės, autentiškumo ir tikimybės, kad greitai bei patogiai rasite tai, ko ieškote.

Atkreipkite dėmesį, ar skelbimų portale esanti rūšiavimo sistema patogi ir pritaikyta Jūsų skelbimų tematikai bei ar paieška yra efektyvi ir patogi vartotojui – visa tai daro didelę įtaką, ar apskritai lankytojai pradės naudotis portalu ir galės lengvai rasti tai, ko ieško.

Jei tai pasenusio dizaino ir funkcionalumo tinklapis, kuris neatnaujintas bent keletą metų – geriau bėkite nuo jo. Didelė tikimybė, kad nors ir investuosite laiką/pinigus, norimo rezultato taip ir nesulauksite.

Skirkite dėmesio skelbimo turiniui

Nesvarbu, ar ieškote paslaugos teikėjo, pardavėjo, ar norite padovanoti nebereikalingas kūdikio prekes bei kitus daiktus, apgalvokite skelbimo turinį – gerai parašytas skelbimas, kuris publikuotas tikslinės auditorijos lankomame portale, atneš santykinai greitą ir ilgalaikę sėkmę. Priešingai, prasta antraštė ar prastai parašytas skelbimas, kad ir plačiai matomas, vargiai sulauks skaitytojų dėmesio.

Būkite tikslūs rašydami tekstą, nepersistenkite su jo ilgiu, pridėkite tikslingas nuotraukas ir/ar video medžiagą. Taip pat atidžiai peržvelkite, ar skelbime nėra klaidų, ar pirmasis sakinys patraukia dėmesį, ar skelbimas yra įtikinamas ir nekelia nerealių lūkesčių – tai skatins nepraleisti Jūsų skelbimo, perskaityti, ir net jei duotuoju momentu paslauga ar prekė nebus aktuali, skaitytojas galimai Jūsų skelbimą išsisaugos ar pasidalins su draugais.

Jūsų profilis = pirmas įspūdis

Be kokybiško turinio turėtų būti kokybiškas autoriaus puslapis. Jei nebus pakankamai informacijos arba ji bus abejotino tikslumo, tai sukels nepasitikėjimą Jumis ir Jūsų skelbimais – tai ypač aktualu prekių ir paslaugų siūlytojams. Investuokite kelias minutes kokybiškos nuotraukos paieškai, brūkštelkite porą sakinių apie save. Kai kuriuose portaluose (pvz. Pabiruciams.lt) galite įrašyti savo WEB nuorodą, įkelti video ir kitą informaciją, tai neabejotinai padidins pasitikėjimą Jumis, o įkeltos nuorodos taip pat padidins matomumą ir lankomumą ilgalaikėje perspektyvoje.

Naujoviški skelbimų portalai su papildomomis galimybėmis

Šiuolaikiniai skelbimų portalai gali pasiūlyti kur kas daugiau, nei tik skelbimo užregistravimą su tekstu ir kontaktine informacija. Dažnai yra pasiūlomos tokios galimybės kaip vidinė bendravimo sistema, aukcionai, patogus skelbimų „gerinimas“, iškėlimas ir pan. Šių galimybių pažinimas ir efektyvus išnaudojimas gali prisidėti prie geresnio skelbimo matomumo, išskirtinumo bei gali padidinti susidomėjimą Jūsų prekėmis ar paslaugomis.

Pabiruciams.lt siūlo šiuos papildomus pasirinkimus:

  • Skelbimo „iškėlimas“ jį iškeliant kategorijos viršuje ir rodant papildomai pagr. puslapyje su žyme „IŠKELTAS“;
  • Skelbimo „prisegimas“ – skelbimas visada rodomas kategorijos viršuje visą jo rodymo laiką;
  • Skelbimo datos atnaujinimas – skelbimas pagal datą iškeliamas virš kitų skelbimų.
  • Raktažodžių/ žymių priskyrimas skelbime – padės didinti tikslinių lankytojų skaičių;
  • Galimybė siūlyti/ gauti kainas aukciono principu;
  • Itin patogi vidinė bendravimo sistema;
  • Individuali skelbimo nuoroda, SEO optimizavimas ir rodymas paieškos sistemose;
  • Nuorodos į WEB ir soc. tinklus.

Visos šios ir papildomos galimybės suteikia galimybę būti labiau matomiems ir galiausiai gauti daugiau konversijų. Naudokitės jomis ir būkite pranašesni už kitus!

Nemokamas ir kokybiškas skelbimų portalas – misija įmanoma?

Apibendrinant galima teigti, kad šiais laikais galite nesunkiai rasti skelbimų portalų, tačiau tokių, kurie pritaikyti konkrečios tematikos skelbimams, yra patogūs, modernūs, prižiūrėti ir dar nemokami – deja, bet rasite ne daug. Kita vertus, kokybiškų skelbimų portalų stygius padės lengvai nuspręsti, kur talpinti savo skelbimus. Pasinaudosime proga paminėti, kad Pabiruciams.lt siekia būti puikiu naujoviško, patogaus ir tikslinės tematikos skelbimų portalo Už Ačiū! pavyzdžiu. Šalia to, siekiame skatinti mainytis kūdikėlių ir vaikų daiktais, prekėmis bei skelbti su mažais vaikais bei tėveliais susijusias paslaugas. Nuo šiol viskas vienoje vietoje, patogiai ir Už Ačiū!