Pabiručiams.lt

Dažniausiai užduodami klausimai

Skelbimų kėlimas yra visiškai nemokamas, galite kelti skelbimus neribotai ir pilnai naudotis platformos funkcionalumu. Visgi, jei norite išskirtinio matomumo, galite pasinaudoti VIP SKELBIMAI planu.

Skelbimų skaičius nėra ribojamas – jei pasibaigia leistinų skelbimų skaičius pasirinktame skelbimų plane, tiesiog pasirinkite norimą planą iš naujo.

Galite arba tą patį planą atsinaujinti, jei tokia galimybė yra, arba pereiti į kitą planą pagal savo poreikius.

Tai skelbimas, kuris visada bus kategorijos viršuje kartu su kitais „iškeltais” skelbimais. Toks skelbimas pažymimas specialia žyme „Iškeltas” ir gali būti papildomai rodomas pagrindiniame puslapyje, kitose tinklapio vietose.

Tai galimybė iškelti skelbimą į viršų atnaujinant jo datą ir tokiu būdu didinant jo matomumą. Jei vėliau atsiras naujesnių skelbimų, ar jie bus iškelti vėliau už Jūsų skelbimą, skelbimas atitinkamai leisis žemyn. Iškelti skelbimą, jei tokia galimybė yra skelbimo plane, galima neribotai.

Taip, galite matyti kiekvieno skelbimo lankymo statistiką pagal mėnesius. Eikite į Mano skelbimai, prie pasirinkto skelbimo spauskite nustatymai bei pasirinkite Statistika.

statistika0

Eikite į MANO SKELBIMAI, pasirinkite norimą skelbimą, spauskite NUSTATYMAI ir pasirinkite ATNAUJINTI.   

wNe6uU0VPCt2QAAAABJRU5ErkJggg==

Tam, kad geriau būtų suprastas lūkestis dėl pateiktos kainos, skelbimo autorius nurodo, kiek tiksli ši kaina: fiksuota kaina – kaina yra galutinė ir nebus jokių derybų; galima derėtis – yra pateiktas lūkestis kainai, tačiau skelbimo autorius būtų linkęs dėl jos kalbėtis; sutartinė kaina – nėra jokio aiškaus lūkesčio dėl kainos ir ji bus derinama individualiai.

Taip, kiekvienas skelbimas turi individualų adresą ir yra optimizuojamas paieškos sistemoms.

Skelbimas tampa matomu Google paieškos sistemoje vidutiniškai per 2 dienas, dažnu atveju per 1 dieną, pvz:

Dailusis čiuožimas - Pabiručiams.lt

Nepaisant to, kad skelbimo autorius yra nurodęs savo kainą, galite siūlyti savo kainą. Tai ypač aktualu, kai yra nurodoma, kad dėl kainos galima derėtis ar yra sutartinė. Pasūlius savo kainą, skelbimo autorius matys visas pasiūlytas kainas, galės išsirinkti priimtiniausią pasiūlymą ir susisiekti su pirkėju. 

Taip, jei dabartinis skelbimų planas neatitinka Jūsų poreikių, galite pasirinkti kitą planą – vienu metu galite naudoti visus esamus skelbimų planus skirtingiems skelbimams.

Taip, eikite į pasibaigusių skelbimų sekciją, pasirinkite norimą skelbimą ir spauskite ATNAUJINTI.

El. pašto patvirtinimas yra pasirinktina galimybė patvirtinti lankytojams, kad Jūsų el. paštas yra teisingas. Paspaudus „patvirtinti” el. paštą, gausite kodą, kurį įrašę į patvirtinimo eilutę, patvirtinsite savo el. paštą bei prie jo bus žalias statusas:

email patvirtinimas

Kodėl tai verta padaryti? Patvirtinus el. paštą, prie kiekvieno Jūsų skelbimo pavadinimo lankytojai matys žalią varnelę, kuri patvirtina Jūsų autentiškumą.

Pvz:

patvirtinimas

Reikia pagalbos? Susisiekime!

Turite klausimų dėl skelbimų, registracijos ir nerandate atsakymo? Drąsiai rašykite ir atsakysime artimiausiu metu!