Pabiručiams.lt

29 gegužės, 2024

Tapybos pamokos vaikams ir jaunimui

Media
Vaikų amžius:
  • 3 - 6 metų
Aprašymas:

Organizuojame tapybos pamokas vaikams, jaunimui ir suaugusiems. Sukursite neįtikėtinus paveikslus ant drobių, kurie papuoš Jūsų namų sienas, išmoksite akrilinių dažų technikas bei mėgausitės kūrybos procesu.

Tapybos būrelis

Tapybos studija veikia nuo 2018 metų, esame profesionali ir šiuolaikiška tapybos studija skirta vaikams, jaunimui ir suaugusiems. Pamokos yra suskirstytos pagal amžiaus grupes, kad tinkamai ugdyti vaikų ir suaugusių gebėjimus. Orientuojamės į žmogaus asmenybę ir individualumą, siekiame, kad mūsų studijoje kiekvienas kūrėjas jaustųsi drąsiai ir jaukiai, galėtų atskleisti savo kūrybines jėgas. Mums rūpi ugdyti žmogų, kuris gali tobulėti ir išreikšti save tapybos metu.

„Jaunasis tapytojas“ – nauja, erdvi, jauki studija Šiaurės miestelyje ir Valakampiuose kviečia prisijungti vaikus ir suaugusius į tapybos ir dailės pamokas! Kurių metu išmoksite piešimo, tapybos ir kompozicijos pagrindų, susipažinsite su spalvotyros principais. Galėsite kurti drąsiai ir išreikšti save, patirtis nebūtina, pagrindus suteiksime pamokų metu.

Apie tapybos studijos komandą

Mūsų studijos komanda – jaunos, aktyvios menininkės! Vilniaus dailės akademijos absolventės aktyviai kuriančios ir dalyvaujančios menininiame bei kultūriniame gyvenime. Mokytojoms ypač svarbu užmegzti draugišką ryšį su mūsų tapytojais, tiek mažiausiais ar vyriausiais. Jos gebančios patarti ir padėti, paskatinti įgyvendinti idėjas ir vesti į kūrybos pasaulį. Visos labai skirtingos, bet turinčios bendrą tikslą – parodyti kūrybos džiaugsmą, kad tapyba gali būti įvairi.

Bendrinė informacija
Siūlo
Kaina: Fiksuota kaina 50
Privatus / Įmonė: Privatus asmuo
Kategorija:   
Adresas: Pasakų g. 9, VILNIUS,

Vertinti

Susiję skelbimai
Shedule a Test Drive
[dhvc_form id="2578"]
Apply For TradeIn With Us
[dhvc_form id="2578"]
Siūlyti kainą
Siųsti žinutę