Pabiručiams.lt

20 gegužės, 2024

Tapybos užsiėmimai vaikams su MOON ART Tapybos Studija

Media
Vaikų amžius:
  • 7 ir daugiau
Aprašymas:

Tapybos studija “MOON ART” – erdvė visiems, norintiems pajausti kūrybos džiaugsmą. Studija kviečia leisti laiką kūrybiškai kartu: čia vyksta tapybos užsiėmimai vaikams ir suaugusiems. Draugiška ir atvira studija: laisvė kūrybai – patogi vieta, moderni supanti aplinka, o lankstus grafikas ir vadovai padės kiekvienam atsiskleisti ir pasijausti geriau!

Tai tapybos studija, kurioje šeimininkauja laisvė. Tai studija, kur vaikai ir suaugusieji kuria laisvai, be suvaržymų. Čia nėra vietos konkurencijai. Mūsų tikslas – pasiekti, kad paveikslas kalbėtų už tapytoją ir išlaisvintų jo autentiškumą. Čia lankytojai lavina ne tik tapybos įgūdžius, bet, pirmiausia, gerai praleidžia laiką kurdami ir atskleisdami savo gebėjimus.

Siekiame, jog valandėlė su teptuku ir dažais taptų savotiška terapija, o ne įsipareigojimu. Mums svarbu, kad kiekvienas čia atėjęs patirtų kūrybos džiaugsmą, o ne „piešimą teisingai ir gražiai“, kad pasijaustų kūrėju, išlaisvintų save iš rėmų, augintų pasitikėjimą savimi. Čia nėra „kas gražiau, kas geriau“, čia visi yra nuostabūs.

IG: https://www.instagram.com/tapybos_studija_moonart/

Bendrinė informacija
Siūlo
Kaina: Fiksuota kaina 35
Privatus / Įmonė: Įmonė / prekiautojas
Kategorija:   
Adresas: Naugarduko g. 13, VILNIUS,

Vertinti

Susiję skelbimai
Shedule a Test Drive
[dhvc_form id="2578"]
Apply For TradeIn With Us
[dhvc_form id="2578"]
Siūlyti kainą
Siųsti žinutę