Pabiručiams.lt

29 gegužės, 2024

Sporto akademija vaikams – MOTION ACADEMY

Media
Vaikų amžius:
  • 3 - 6 metų
  • 7 ir daugiau
Aprašymas:

Vaikų fitnesas, gatvės gimnastika, oro joga, lietuvių bei matematikos kalbų būreliai, plaukimo treniruotės, edukaciniai užsiėmimai bei grupinės ir individualios treniruotės vaikams.

Vaikų fitnesas

Vaikų fitnesas – tai specialiai parinkta programa, atitinkanti vaiko amžių, bei fizinio parengtumo ir išsivystymo lygį. Šios treniruotės padeda vaikui pakoreguoti stovėseną, koordinaciją, lankstumą. Taip pat vaikas įgaus daugiau tvirtumo bei pasitikėjimo savimi.

Oro joga

Oro joga – tai harmoninga mankšta ore, teikianti neįprastus potyrius. Mankštos metu juda visas kūnas, pasikraunate pozityvios energijos. Jogos, atliekamos ore, metu į tobulą visumą sujungiamas protas ir kūnas.

Taisyklingos laikysenos treniruotės

Laikysenos ir lankstumo tobulinimo užsiėmimai. Pamačius pirmuosius vaiko netaisyklingos laikysenos požymius, arba norint apskritai užkirsti tam kelią – kviečiame kreiptis į mus, kur treneriai-specialistai Jūsų vaikui padės ištaisyti blogus įpročius ir padės jam pamiršti blogus įpročius!
Plaukimo akademija vaikams

Labai svarbu mokėti taisyklingai plaukti ir žinoti kaip elgtis vandenyje, todėl kviečiame į plaukimo akademiją, kurioje priimame tiek pradedančiuosius, tiek pažengusius vaikus! Profesionalūs plaukimo treneriai mokys vaikus taisyklingo kvėpavimo, plaukimo technikos, tobulins jau turimus įgūdžius. Vaikai taip pat sužinos kaip reikia saugiai elgtis vandenyje ir aplink jį. Plaukimas labai puikus būdas ne tik fiziškai sustiprėti, padidinti ištverm

Bendrinė informacija
Siūlo
Kaina: Fiksuota kaina 40
Privatus / Įmonė: Įmonė / prekiautojas
Kategorija:   
Adresas: Giraitės g. 2, KLAIPĖDA,

Vertinti

Susiję skelbimai
Shedule a Test Drive
[dhvc_form id="2578"]
Apply For TradeIn With Us
[dhvc_form id="2578"]
Siūlyti kainą
Siųsti žinutę