Pabiručiams.lt

20 gegužės, 2024

Neformalaus ugdymo erdvė vaikams ir jaunimui – ŠATRIJA

Media
Vaikų amžius:
  • 3 - 6 metų
  • 7 ir daugiau
Aprašymas:
Sporto, šokių, gimnastikos, kalbos būreliai, muzikos pamokos. Taip pat vizualieji menai, teatras, saviugda ir kita saviraiška vaikams.

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija“ – atvira neformalaus ugdymo erdvė, skirta vaikams ir jaunimui. Draugiškas ir profesionalus vadovų kolektyvas kiekvienam padeda lavinti meninius gebėjimus, įgyvendinti įvairius sumanymus ir kurti naujus projektus. Turime net tris šokių sales, užsienio kalbų ir dailės darbų studijas, muzikos kambarį, karaokės studiją ir „Laisvą plotą“ – erdvę, skirtą skatinti kūrybiškumui ir naudingai praleisti laisvą nuo užsiėmimų laiką.

Klubo nariai aktyviai dalyvauja tarptautiniuose projektuose ir programose. Kasmet su mūsų veikla galima susipažinti miesto ir šalies renginiuose: konkursuose, festivaliuose, koncertuose, kuriuose esame pelnę ne vieną apdovanojimą. Tradiciškai mokslo metų pabaigoje klubo studijos rengia programą tėveliams ir sostinės gyventojams krantinėje prie Baltojo tilto. Vasarą vaikai gali ilsėtis ir pramogauti įvairiose rengiamose stovyklose, o projektuose dalyvaujantys jaunuoliai turi galimybę stovyklauti užsienyje.

UŽSIĖMIMŲ SĄRAŠAS:

Kalbos būreliai: Anglų kalba, Anglų kalba + Kinas, Prancūzų kalba, Vokiečių kalba, Lietuvių kalba, Gestų kalba. Gimnastikos būreliai: Aerobinė gimnastika, Lavinamoji gimnastika, Meninė gimnastika. Muzikos pamokos: Gitara, Vokalas, Ansamblinis dainavimas, Mušamieji instrumentai. Šokių būreliai: Šou šokiai, Gatvės šokiai, Breikas, Šiuolaikinis šokis, Baletas, Tautiniai šokiai. Sporto būreliai: Dziudo, Joga vaikams, Kapueira, Karatė, Šachmatai, Vaikų fitnesas. Vizualieji menai ir teatras: Dailė, Keramika, Fotografija, Teatras, Meno laboratorija. Taip pat “Mažoji Akademija” ikimokyklinukams!

Bendrinė informacija
Siūlo
Kaina: Fiksuota kaina 15
Privatus / Įmonė: Įmonė / prekiautojas
Kategorija:   
Adresas: Kalvarijų g. 156, VILNIUS,
Video

Vertinti

Susiję skelbimai
Shedule a Test Drive
[dhvc_form id="2578"]
Apply For TradeIn With Us
[dhvc_form id="2578"]
Siūlyti kainą
Siųsti žinutę