Pabiručiams.lt

13 lapkričio, 2023

MEDINIS ODONTOLOGO RINKINYS (12 EL.)

Media
Vaikų amžius:
  • 3 - 6 metų
  • 7 ir daugiau
Aprašymas:

Bigjigs medinis odontologo rinkinys (12 el.). Juk dantukus reikia prižiūrėti visiems: ir meškučiams, ir lėlytėms, ir superherojams. Šis medinis dantisto rinkinys leis Jums tai daryti profesionaliai. Juk čia rasite viską, ko reikia dantukų gydymui.

Medinis odontologo rinkinys leidžia vaikams susipažinti su procedūromis, kurios atliekamos pas odontologą ir pasiruošti vizitui, kartu tai skatina vaiką labiau prižiūrėti savo dantukus. Tokie mediniai vaidmenų žaislai skatina vaiko vaizduotę, kūrybiškumą, socialinius įgūdžius, kalbos vystymąsi (kai vaikas tikrina, pasakoja, kuo serga ir pan.) bei mokoma empatijos.
Mediniai žaislai tvarūs ir ilgaamžiai, todėl tinka kaip lavinamieji žaislai darželiams ar žaidimų kambariams.

Savybės:
- rinkinyje rasite: mėlyną odontologo krepšį, medinį dantų šepetėlį, dantų pastos tūbelę, švirkštą, otoskopą, liežuvio spaustuvą, pincetą, medicininę kaukę, nerūdijančio plieno padėklą, paskatinimo lipdukų lapą ir dantų lentelę
- žaislinis odontologo rinkinys leidžia vaikui susipažinti su procedūromis ir nebijoti vizito pas odontologą bei skatina prižiūrėti dantukus
- gydytojo rinkinys - žaislas tiek mergaitei, tiek berniukui
- dydis: 18x22x7,5 cm.

BIGJIGS - tai šeimos verslas, įkurtas 1985 m. dviejų mokytojų - vyro ir žmonos, šiandien tapęs vienu žinomiausiu medinių žaislų gamintoju. Tai aukštos kokybės edukaciniai mediniai žaislai vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms. Bigjigs asortimentą sudaro: mediniai žaislai, lavinamosios medinės dėlionės vaikams, lavinamieji žaislai, edukaciniai žaislai, lavinamieji žaidimai, edukaciniai žaidimai, kūdikių žaislai, lauko žaislai vaikams, magnetinės dėlionės, medinės virtuvėlės, pjaustomos daržovės ir kiti mediniai žaislai. Asortimentas tinka tiek kaip žaislai ir lavinamo priemonės veikloms namuose, tiek ir vaikų darželiams ar mokykloms. Kadangi visi žaislai vaikams yra ne tik aukštos edukacinės vertės, bet ir patrauklūs savo išvaizda, puikiai tinka ir kaip įdomios ir naudingos dovanos vaikams.

Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.
ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų. Yra smulkių detalių, pavojus užspringti.

Bendrinė informacija
Siūlo
Kaina: Fiksuota kaina 28
Privatus / Įmonė: Įmonė / prekiautojas
Kategorija:   
Adresas: VISA LIETUVA,

Vertinti

Susiję skelbimai
Shedule a Test Drive
[dhvc_form id="2578"]
Apply For TradeIn With Us
[dhvc_form id="2578"]
Siūlyti kainą
Siųsti žinutę