Pabiručiams.lt

28 lapkričio, 2023

Alpakų vilnos anklodės ir pagalvės komplektas kūdikiui

images
images
images
images
images
thumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnail
Aprašymas:

Komplektas kūdikiui į lovytę su 100% alpakų vilnos karšiniu.

Komplektą sudaro:
- 30x40 cm pagalvytė su reguliuojamų aukščiu
- 90x60 cm anklodė

Patalų karšinys iš mūsų Vokės vingio alpakų vilnos, 100 % natūralus pluoštas išplautas ekologiškomis skalbimo priemonėmis žemoje temperatūroje, sodrintas infraraudonaisiais spinduliais, dezinfekuotas ultravioletiniais spinduliais ir ozonu.

AlkaWool naudojama technologija apdorota vilna lieka natūrali, nes nepažeidžiama alpakos vilnos plaukelių struktūra, o tai sąlygoja, kad išlieka visos geros ir tikros prigimtinės alpakų vilnos savybės.

Tokiu natūraliu aplakų vilnos pluoštu užpildyta patalai miego metu sugeria ir išgarina ant odos atsiradusią drėgmę bei tuo pačiu leidžia odai kvėpuoti. Dėl šių savybių pagalvė ir antklodė su natūraliu alpakų vilnos karšinio užpildu puikiai tinka naudoti tiek žiemą, tiek vasarą. Žiemą - šildo, vasarą - vėsina.
Natūrali alpakų vilna dėl jos unikalių termoreguliacinių ir hidrodkopinių savybių sukuria ypatingai gerą mikroklimatą miego metu.

Patalų priežiūra labai paprasta, reikia kartais vėdinti natūraliomis oro sąlygomis. Anklodę ir pagalvę (išėmus silikonizuoto pluošto įdėklą) galima skalbti rankomis arba skalbimo mašina su būgno greičiu iki 30 aps/min., vandens temeperatūra ne aukštesnė nei 35 laipsnių, naudojant natūralias skalbimo priemones. Džiovinti, negręžiant, patiesus ir ištampius iki buvusios formos leisti natūraliai išdžiūti.

Visi AlkaWool prekės ženklo gaminiai - 100% natūralūs ir lietuviški produktai.

Bendrinė informacija
Siūlo
Kaina: Fiksuota kaina 89
Privatus / Įmonė: Įmonė / prekiautojas
Adresas: Aleksandro Strauso g. 18, Vilnius, LT25124, Vilniaus r.,

Vertinti

Susiję skelbimai
Shedule a Test Drive
[dhvc_form id="2578"]
Apply For TradeIn With Us
[dhvc_form id="2578"]
Siūlyti kainą
Siųsti žinutę