Pabiručiams.lt

29 gegužės, 2024

Kūdikių fizinio lavinimas – Kūdikių ir vaikų gimnastikos mokykla

Media
Vaikų amžius:
  • iki 2 metų
  • 3 - 6 metų
  • 7 ir daugiau
Aprašymas:

Tai pirmoji kryptingo fizinio lavinimo mokykla mažyliui nuo 2 mėn. Programa sudaryta remiantis kineziterapeutų, vaikų sporto psichologų ir gimnastikos specialistų patirtimi ir išvadomis. Čia vyksta ir AirGym treniruotės.

Kūdikių ir vaikų gimnastikos būrelis

Laiku ir teisingai formuojami vaiko judėjimo įgūdžiai ne tik užtikrina jo fizinį vystymąsi, bet ir sudaro sąlygas visapusiškam jo tobulėjimui, sveikos ir harmoningos asmenybės formavimuisi.

Net patys mažiausi vaikai turi būti fiziškai aktyvūs. Savaime suprantama, pirmaisiais mėnesiais fizinis aktyvumas apsiriboja savo kojyčių, rankyčių ir kitų kūno dalių atradimu, objektų ieškojimu ir griebimu arba mankštele, kuri daroma padedant mamai, tėčiui ar kitam suaugusiam žmogui.

Vėliau mažylis mokosi pagrindinių judesių – šliaužioti, ropinėti, stotis, o galiausiai – ir eiti savarankiškai. Sakoma, kad nuo 1 iki 5 metų vaikai turėtų būti fiziškai aktyvūs bent 3 valandas per dieną. Pagrindinis jų fizinis aktyvumas – laisva žaidimų forma. Visgi kalbant apie labiau organizuotą fizinę veiklą, mažyliams ypač tinka gimnastikos, šokių ar plaukimo užsiėmimai. Ši veikla padeda stiprinti kaulus ir raumenis, ugdo koordinaciją ir bazinius fizinius įgūdžius.

Bendrinė informacija
Siūlo
Kaina: Fiksuota kaina 25
Privatus / Įmonė: Įmonė / prekiautojas
Kategorija:   
Adresas: VILNIUS,
KLAIPĖDA,

Vertinti

Susiję skelbimai
Shedule a Test Drive
[dhvc_form id="2578"]
Apply For TradeIn With Us
[dhvc_form id="2578"]
Siūlyti kainą
Siųsti žinutę