Pabiručiams.lt

30 lapkričio, 2023

Kūdikio mankštos ir lavinimas 0-12 mėn.

Media
Ypatybės:
  • Galima nuotoliu
Aprašymas:

Kūdikių ir vaikų kineziterapeutės kruopščiai atrinkti ir sudėlioti visi reikalingiausi mankštų ir lavinimo pratimai kūdikiui nuo pat gimimo. Dažniausiai pratimai atliekami iki vienerių metų, tačiau dauguma pratimų puikiai tinka ir dar vyresnio amžiaus kūdikiams bei vaikams.

PRATIMŲ RINKINĮ SUDARO:

+ 60 pratimų (54 studijoje įrašyti video pratimai su kūdikiu + 6 papildomi pratimai atmintinėje),

+ Atmintinė su kineziterapeutės rekomendacijomis ir komentarais apie kiekvieno pratimo naudą, atlikimo eigą, ko vengti ir kada galima atlikti.

 

Pratimus su kūdikiu galite atlikti patogiai namuose be jokių papildomų priemonių. Mankštos sudarytos pagal kūdikio amžių ir raidos etapus.

Nuo 1 mėnesio (baziniai pratimai) - didžiausias dėmesys skiriamas mažylio galvos kontrolei ir galūnėms, smulkiajai motorikai. Padedame mažyliui nugalėti žemės traukos jėgą, kad būtų lengviau tyrinėti jį supantį pasaulį.

Nuo 4 mėnesio yra ypatingai ryškus mažylio vystymosi etapas. Mažylis tampa vis aktyvesnis, jo judesiai - koordinuotesni. Galime padėti aktyvinti vertimosi judesius,

o nuo 6 mėn., jei mažylis pakankamai stiprus, dažniau laikome kūdikį vertikaliose pozicijose ir pratimus atliekame įvairesnėse padėtyse.

Nuo 8 mėnesio kūdikis jau pakankamai tvirtai laiko galvytę, todėl pratimus galima atlikti įvariose padėtyse. Labiau taikomi funkciniai judesiai, naudojant abi galūnes vienu metu.

 

APIE MANKŠTŲ NAUDĄ:

Mankšta reikalinga kiekvienam kūdikiui, kad jo fizinė ir socialinė raida vystytųsi tikslingai. Mankštos daro didelę įtaką ne tik kūdikio raidai, sveikatai, bet ir jo ateičiai, nes judesių pagalba skatinamas kūdikio raidos etapui būdingų įgūdžių formavimasis, teisingų judesių modelių mokymas, formuojasi taisyklingas judesio suvokimas, gerėja koordinacija, pusiausvyra.

Mankštos metu dirba ne tik kūdikio raumenys, bet ir smegenys. Smegenys turi apdoroti daug faktorių: nauji judesiai (atliekami pilna amplitude), temperatūros pokyčiai. Mankštos yra profilaktika, ne tik gydymas.

 

PAGRINDINIAI MANKŠTOS TIKSLAI:

+ Skatinti sensorinį stimuliavimą ir aplinkos pažinimą

+ Mokyti teisingų judesių modelių

+ Gerinti koordinaciją ir pusiausvyrą

+ Reguliuoti raumenų tonusą

+ Gerinti kraujotaką

+ Skatinti kūdikio aktyvumą

+ Didinti atsparumą ligoms/grūdinti organizmą

+ Pagreitinti medžiagų apykaitą

 

Malonaus laiko drauge su kūdikiu!

 

Bendrinė informacija
Siūlo
Kaina: Fiksuota kaina 89
Privatus / Įmonė: Įmonė / prekiautojas
Kategorija:   

Vertinti

Susiję skelbimai
Shedule a Test Drive
[dhvc_form id="2578"]
Apply For TradeIn With Us
[dhvc_form id="2578"]
Siūlyti kainą
Siųsti žinutę