Pabiručiams.lt

29 gegužės, 2024

Įvairūs gimnastikos užsiėmimai nuo 1 m.

Media
Vaikų amžius:
  • iki 2 metų
  • 3 - 6 metų
  • 7 ir daugiau
Aprašymas:

Mylinčių ir atsakingų tėvelių svajonė – sveiki, laimingi ir sportiški vaikai! Tarptautinis Gimnastikos Centras padės šioms Jūsų svajonėms virsti realybe. Klubo steigėjai yra Olimpinių žaidynių prizininkai iš Latvijos – gimnastai Jevgenijs Sapronenko, Igors Vihrovs ir Lietuvos verslo partneriai. I.Vihrovs tapo olimpiniu čempionu 2000 m. Sidnėjaus Olimpinėse žaidynėse, taip pat pelnė bronzos medalį 2000m. Europos bei 2001 m. Pasaulio čempionatuose. J.Sapronenko iškovojo sidabro medalį 1999 m. ir 2001 m. Pasaulio čempionatuose, o 2004 m. Atėnų Olimpinėse žaidynėse. Abu centro steigėjai atidžiai tikrina treniruočių eigą, stebi kaip vystosi ir progresuoja vaikų sugebėjimai. Vaikų gimnastikos treniruotės, kurių planas sudaromas Olimpinių medalininkų ir sporto bei sveikatingumo specialistų yra idealus būdas pradėti sportuoti!

“International Gym” gimnastikos klubas įsikūręs Vilniuje ir Kaune turi aukščiausius standartus atitinkančią įrangą, treneriai patirties sėmėsi jau veikiančiuose “International Gym” gimnastikos klubuose Latvijoje ir Rusijoje. Atėnų olimpiadoje sidabro medalį iškovojęs J. Sapronenko sako, kad sprendimą plėstis į Lietuvą nulėmė kelios priežastys: jau veikiančiuose lavinamosios gimnastikos centruose vos telpa visi norintys sportuoti, latviai mūsų šalyje mato sporto ir sveikatingumo paslaugų trūkumą, tai pat daug prisidėjo lietuvių verslo partnerių entuziazmas. Anot buvusio olimpiečio, jų propaguojama lavinamoji (kitaip – rekreacinė) gimnastika skirta ne siekti sporto rezultatų, o nukreipta į harmoningą fizinį vystymąsi, nes šis sportas lavina visas raumenų grupes, pagerina bendrą fizinį pajėgumą, koordinaciją, lankstumą ir kitas organizmo savybes. Dėl šių priežasčių lavinamoji gimnastika padeda pasiruošti ir kitų sporto šakų treniruotėms.

Apie treniruotes

“International Gym” Vilniuje šiuo metu yra moderniausias ir geriausias mūsų tinklo klubas, kuriame vyksta lavinamosios gimnastikos, meninės gimnastikos, aerobinės gimnastikos, oro akrobatikos, free run ir tricking treniruotės. Čia priimame vaikus jau nuo 1,5 metų. Vaikai skirstomi į grupes pagal amžių, taip pat yra ir suaugusiųjų grupės, rengiami vaikų gimtadieniai ir kitos šventės. Galimybė sportuoti šiuolaikiniame gimnastikos klube labai aktuali šių dienų vaikams, iš kurių daugelis stokoja fizinio aktyvumo, turi laikysenos problemų. Centre dirbantys specialistai kuria harmoningą ir jaukią klubo aplinką, kurioje vaikai ir paaugliai turi dešimtis būdų žaidimų ir sporto pagalba stiprinti sveikatą bei gerinti augančio organizmo vystymąsi. Čia priimame vaikus jau nuo 1,5 metų, o Kaune net nuo 9 mėnesių!

Bendrinė informacija
Siūlo
Kaina: Fiksuota kaina 45
Privatus / Įmonė: Įmonė / prekiautojas
Kategorija:   
Adresas: Buivydiškių g. 12a, VILNIUS,
Baltų pr. 49f, KAUNAS,

Vertinti

Susiję skelbimai
Shedule a Test Drive
[dhvc_form id="2578"]
Apply For TradeIn With Us
[dhvc_form id="2578"]
Siūlyti kainą
Siųsti žinutę