Pabiručiams.lt

17 lapkričio, 2023

E-knyga tėvams „Ankstyvasis kalbinis ugdymas namuose“

images
images
images
images
images
images
thumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnail
Ypatybės:
 • Galima nuotoliu
Aprašymas:

Tai praktinė knyga tėvams, kurioje paprastais kasdieniais pavyzdžiais išdėstau, kaip tobulinti vaikų kalbinius gebėjimus nuo mažų dienų. Čia rasite patarimų ir žaidimų įvairaus amžiaus (nuo gimimo iki 7-erių metų) aiškiai kalbantiems vaikams, turintiems kalbėjimo sunkumų ar nežymiai sutrikusią raidą. Knyga tiks tėvams, kurie augina net puikiai kalbantį vaikutį! Juk tobulėjimui ribų nėra.

Jau seniai mačiau didelę visuomenės dalį su nuostata „išaugs, pradės kalbėti“. Bet purčiau galvą tylomis, o balsu kalbėjau: „Ne, nelaukite! Veikti reikia dabar…“ Suprantama, dauguma mūsų negavome mokymų apie tai, kaip lavinti, žaisti, bendrauti ir būti tais tėvais, kurių atžalos įsileidžia į savo pasaulį, komunikuoja, džiaugiasi ir kartu ugdosi. Tad pastebėjau, kad tėvams tiesiog stinga elementarių žinių apie kalbą, žaidimus, bendravimą.

Per ilgą darbo patirtį pažinau ir žinau vaikų bei mokinių kalbos ir kalbėjimo spragas, kurių kartais vaikystėje net nesimato!

Puikiai darželyje kalbanti šešiametė dar po poros metų mokykloje painioja garsus e-ė. Ne tik skaitydama, bet ir rašydama. Išlindo disleksija. Tačiau ar žinojote, kad disleksijos prevencija gali būti vykdoma jau vaikystėje?

Kalbinė raida daro įtaką vaiko pasiruošimui mokyklai. Tad ši knyga yra puiki galimybė sužinoti, kaip savo mažyliui padėti jau dabar – ankstyvajame amžiuje! Sužinosite kaip plėtoti ir lavinti jo kalbinius gebėjimus bei komunikavimo įgūdžius. Ši knygelė – labai plataus vartojimo, nes nekalbantiems vaikams, tai kelias į kalbos šalį, o kalbantiems – tai pasitikrinimo, laisvalaikio praleidimo ir žodyno turtinimo bei rišliosios kalbos plėtojimo galimybės.

PDF leidinys paruoštas remiantis įvairia literatūra, asmenine patirtimi ir yra skirtas TĖVAMS, auginantiems vaikus nuo gimimo iki 7-erių metų.

Knyga skirta aiškiai kalbantiems vaikams, turintiems kalbėjimo sunkumų ar nežymiai sutrikusią raidą.

Ir sveikas, ir sutrikusios raidos vaikas mokosi tų pačių dalykų panašiais būdais, tik sutrikusios raidos vaiką reikia dažniau paskatinti, sudominti, dažniau drauge pažaisti. Knyga gali būti kaip papildoma ugdymo priemonė vaikams, kurie lankosi pas logopedą

Knyga skirta tėveliams, kurie nori:

 • įdomiai plėtoti savo vaikų kalbą;
 • spręsti problemas, susidūrus su kalbos vystymosi sunkumais;
 • pasisemti idėjų, kaip naudingai užimti vaikus;
 • plėtoti aktyvųjį ir pasyvųjį žodyną;
 • sužinoti įvairių kalbinių žaidimų, nereikalaujančių didelio pasiruošimo;
 • turėti žinių apie disleksijos prevenciją;
 • gebėti suderinti buitį su kalbinių – pažintinių gebėjimų puoselėjimu kasdieniniame gyvenime.

Šioje knygoje sudėjau savo patirtis ir atradimus, sukauptus per daugiau nei 28 metus!

Knygą sudaro 43 psl. įdomios informacijos. Viskas pateikta 9 skyriuose:

 1. Ankstyvojo ugdymo svarba
  Sužinosite, kodėl ankstyvasis ugdymas ypatingai svarbus mažajam žmogučiui. Kaip svarbu išnaudoti smegenų vystymosi teikiamas galimybes ankstyvoje vaikystėje. Kokia bus nauda, jei užpildysime vaikų gyvenimą bendravimu, dėmesiu, meile, dainomis, pasakomis, muzika, galimybėmis liesti, čiupinėti, kurti ir atrasti…
 2. Kaip „auginami“ žodžiai
  Suprasite, kuo svarbūs vaikui pirmieji jo gyvenimo metai, kodėl skatinanti ir palaikanti aplinka yra vienas iš esminių dalykų vaiko gyvenime. O ką veikti su mažyliu toje aplinkoje, kad greičiau „užaugtų“ žodžiai? Siūlau žvilgtelėti ir išbandyti žaidimus su vienerių – dvejų metų mažyliais.
 3. Žaidimai liežuvėliui mankštinti
  Išmoksite kartu su vaiku atlikti paprastus artikuliacinius žaidimus, kurie padės pramankštinti liežuvį, lūpas, skruostus. Tai padės garsų atsiradimui, taisyklingam jų tarimui, o artikuliacinė pasakėlė apie krokodilą užves Jus ant kelio, siekiant tai daryti žaismingai.
 4. Taisyklingo kvėpavimo, pūtimo ir bendrosios motorikos įtaka kalbos raidai
  Patys išbandysite diafragminį kvėpavimą. Sužinosite, kodėl judėjimas ir taisyklingas kvėpavimas – būtina sąlyga, kad jūsų atžala sklandžiai augtų, vystytųsi ir kalbėtų. Rasite patarimų, kaip to siekti linksmais būdais.
 5. Smulkiosios motorikos lavinimas
  Pateiksiu truputį teorijos apie antrąsias arba išorines smegenis, ir suprasite, kodėl protingieji japonai jau nuo 2-3 mėn. pradeda mankštinti kūdikių pirštelius. Surasite pasiūlymų, kaip žaismingai, atsižvelgiant į amžių, galite miklinti mažylių pirštukus Jūs.
 6. Girdimojo suvokimo, kalbinės ir foneminės klausos plėtojimas
  Paaiškinsiu, koks yra klausos ir kalbos santykis; kodėl ir kokiais žaidimais siūlau lavinti klausos dėmesį, kalbinę klausą ir foneminį suvokimą.
 7. Mokykla virtuvėje ir kieme
  Suprasdama, kad Mamos darbas yra labai sunkus, pamokysiu, kaip išnaudoti laiką su vaiku gaminant vakarienę ar plušant kieme. Patirsite, kad mažiesiems nenoriukams ir nenuoramoms veikla virtuvėje gali būti naudinga lavinant regimąjį suvokimą, akies-rankos koordinaciją, dėmesio koncentraciją bei vaizduotę ir, žinoma, kalbinius gebėjimus.
 8. Ankstyvasis raštingumo skatinimas
  Patarsiu, kaip skatinti ankstyvąjį raštingumą sudominant vaiką raidėmis, knygomis, jam to net nepajuntant.
 9. Kalbiniai žaidimai
  Padėsiu prisijungti prie vaiko pasaulio ir pajusti, kaip, kiek ir apie ką komunikuoti su mažyliu, kad tai duotų naudą ir džiugesį. Išmoksite paprastų, bet ne prastų žaidimų, lietuvių liaudies tautosakos kūrinėlių lavinančių vaiko kalbos pasaulį.

Nors gimstamumas mažėja, logopedo pagalbos poreikis auga. Statistika rodo, kad mokinių žodynas vis labiau skurdėja. Tačiau Jūs – Tėveliai – dėl vaiko kalbos galite padaryti labai daug! Iki mokyklos galime plėtoti vaikų kalbą tiesiog žaidžiant įvairius tikslingus žaidimus, kuriuos Jūs ir atrasite šioje e-knygoje „Ankstyvasis kalbinis ugdymas namuose“.

Kviečiu įsigyti knygelę jau šiandien, nes per anksti nebūna.

Investiciją į vaiką – pati geriausia investicija.

Bendrinė informacija
Siūlo
Kaina: Fiksuota kaina 15
Privatus / Įmonė: Privatus asmuo
Kategorija:   

Vertinti

Susiję skelbimai
Shedule a Test Drive
[dhvc_form id="2578"]
Apply For TradeIn With Us
[dhvc_form id="2578"]
Siūlyti kainą
Siųsti žinutę