Pabiručiams.lt

22 gegužės, 2024

Specializuotos Cross-training, kikbokso treniruotės paaugliams

Media
Vaikų amžius:
  • 7 ir daugiau
Aprašymas:

Specializuotos Cross-training, kikbokso treniruotės paaugliams bei užsiėmimai mamoms. Šių treniruočių metu vaikai ne tik ruošiami būsimiems fiziniams iššūkiams, bet ir ugdomas požiūris į sportą ir sveiką gyvenseną, formuojami teigiami ir sveiki įpročiai.

Apie Get Fit sporto akademiją

Siūlome didžiausių funkcinių treniruočių įvairovę Vilniuje. Virš 20 skirtingų treniruočių programų skirtų įvairiems tikslams pasiekti: bendro fizinio pasirengimo, kardio (cardio), jėgos, kovos menų, žemo intensyvumo, treniruotės mamoms ir vaikams. GET FIT sporto akademijos treneriai – geriausi savo srities profesionalai, visada pasiruošę padėti pasiekti tikslus saugiai bei efektyviai.

Funkcinės treniruotės yra ne tik smagus laiko praleidimas, bet ir sveikas ir efektyvus būdas stiprinti kūną. Šių treniruočių metu integruotai lavinamos visos raumenų grupės, todėl jų efektyvumas ir rezultatai yra ženkliai geresni, nei treniruojantis treniruoklių salėse su izoliuotais treniruokliais. Jei tau aktualus bendro fizinio pasiruošimo gerinimas, raumeninės masės auginimas, efektyvus svorio metimas, užsuk pas mus ir išbandyk, juk pirma treniruotė – nemokama!

Bendrinė informacija
Siūlo
Kaina: Fiksuota kaina 55
Privatus / Įmonė: Įmonė / prekiautojas
Kategorija:   
Adresas: Mindaugo g. 14B Vilnius, VILNIUS,

Vertinti

Susiję skelbimai
Shedule a Test Drive
[dhvc_form id="2578"]
Apply For TradeIn With Us
[dhvc_form id="2578"]
Siūlyti kainą
Siųsti žinutę