Pabiručiams.lt

29 gegužės, 2024

Gimnastikos klubas SKRYDIS

Media
Vaikų amžius:
  • 3 - 6 metų
  • 7 ir daugiau
Aprašymas:

Gimnastikos klubas „Skrydis“ buvo įsteigtas 1999 metais. Šiuo metu klubas įsikūręs erdvioje 500 kv.m. salėje Vilniaus Fabijoniškių mikrorajone. Turime šiuolaikinę, saugią, patrauklią įrangą ir prietaisus: batutus, pripučiamą akrobatikos takelį, įvairaus aukščio buomus, lygiagretes, žiedus ir kt.

Klubas bendradarbiauja su Lietuvos gimnastikos federacija, Lietuvos Specialiosios Olimpiados komitetu, Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacija bei Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Viltis“ ir aktyviai dalyvauja įvairioje projektinėje veikloje.

Pagrindinis klubo tikslas – kelti ugdytinių bendrąjį ir specialųjį (gimnastikos, akrobatikos) fizinį pasirengimą bei jų sveikatinimas.

Klube sportuojantys vaikai ir jaunimas dalyvauja įvairiuose festivaliuose, pasirodymuose, sporto šventėse ir varžybose.

Bendradarbiavimo rezultatas ir indėlis, vystant gimnastikos sporto šakas, džiugina gimnastikos, sportinės akrobatikos gerbėjus. Per šį laikotarpį dirbantys klube treneriai išugdė Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių, jaunimo pirmenybių bei Lietuvos čempionatų ir tarptautinių varžybų nugalėtojus ir prizininkus, Pasaulio čempionato akrobatikos ant takelio prizininkę, Europos čempionato Amsterdame daugiakovės finalininkę, EJOF Tamperėje atskirų prietaisų finalininkę. Didžiausias pasiekimas – jų auklėtinių dalyvavimas 2008 m. Pekino, 2012 m. Londono Olimpinėse žaidynėse.

Nuo 2014 m. sudarytos specialiųjų poreikių turinčių vaikų ir jaunimo grupės (turintys Dauno sindromą ir kt.). Šie asmenys dalyvauja visuose klubo organizuojamuose renginiuose ir yra integruojami į įprastos raidos vaikų ir jaunimo grupes.

Apie gimnastikos klubo trenerius

Mūsų treneriai turi aukštąjį sportinį-pedagoginį išsilavinimą. Jie turi didelę patirtį ir yra puikiai išmanantys savo darbo sritį specialistai. Taip pat klube dirba VDU studentai – jie yra mūsų klubo jaunoji trenerių karta. Klubo treneriai teisėjavo: Olimpinėse žaidynėse, Pasaulio, Europos čempionatuose, Europos Jaunių Olimpiniuose festivaliuose bei Lietuvos ir tarptautinėse varžybose.

Bendrinė informacija
Siūlo
Kaina: Fiksuota kaina 50
Privatus / Įmonė: Įmonė / prekiautojas
Kategorija:   
Adresas: M. Sleževičiaus gatvė 7, VILNIUS,

Vertinti

Susiję skelbimai
Shedule a Test Drive
[dhvc_form id="2578"]
Apply For TradeIn With Us
[dhvc_form id="2578"]
Siūlyti kainą
Siųsti žinutę