Pabiručiams.lt

20 gegužės, 2024

Fizinių gebėjimų lavinimas ir užsiėmimai vaikams

Media
Vaikų amžius:
  • 3 - 6 metų
  • 7 ir daugiau
Aprašymas:

Fizinių gebėjimų lavinimas ir užsiėmimai vaikams nuo pusantrų metų, vaikų fitnesas bei kovos menų dziudo ir sambo treniruotės vaikams.

Kovos menų dziudo ir sambo treniruotės

Kovos menas ir sportinė disciplina bei efektyviausia kūno ir dvasios harmonijos priemonė. Tai sporto šaka, kuri padeda geriau atskleisti žmogaus galimybes, stiprina sveikatą ir funkcines galias. Užsiėmimų metu Jūsų vaikai sustiprės fiziškai, išmoks apsiginti bei apginti silpnesnius. Ši kovinė sporto šaka padės Jūsų vaikui ugdyti savo valią, ryžtą bei pasitikėjimą savimi, išmokti siekti tikslo, įgyti kūno koordinacijos, greitos reakcijos ir sveikos gyvensenos įgūdžių. Taip pat jie taps drąsūs, lankstūs ir ištvermingi.

Treniruotėms reikalinga dziudo apranga – kimono (galima užsakyti pas trenerius). Pirmiems užsiėmimams tinka įprasta sportinė apranga: kelnės/šortai, marškinėliai.

Mažųjų sporto užsiėmimai

„Mažųjų sportas ABC“ — tai fizinio aktyvumo užsiėmimai, kurių metu vaikai žais judriuosius užsiėmimus, susipažins su įvairiomis sporto šakomis ir skirtingu sporto inventoriumi, smagiai praleis laiką dalyvaudami įvairiose rungtyse ir estafetėse bei išmoks laikytis disciplinos ir taisyklių, smagiai praleisti laiką bei susirasti naujų draugų!

Įvairiapusiškas krūvis įvairioms raumenų grupėms stiprina vaikų sveikatą. Todėl treniruočių programa yra sudaroma taip, kad pakaitomis būtų apkraunamos visos pagrindinės raumenų grupės.

Fitnesas vaikams

Įvairiapusiškas krūvis įvairioms raumenų grupėms stiprinti. Sudarant treniruočių programą yra griežtai atsižvelgiama į vaikų amžių, todėl pratimai nėra techniškai sudėtingi, nenaudojami dideli svoriai, daugiausia dirbama su savo kūno svoriu. Pratimų įvairovė neleis nuobodžiauti, o tuo pačiu vaikai susipažins ir išbandys komandines sporto šakas kaip: futbolas, grindų riedulys, tinklinis, įvairios rungtys.

Kūno lankstumas, raumenų jėgos, galios ir ištvermės didinimas, judesių koordinavimas, reakcijos lavinimas, riebalinio audinio kiekio kūne subalansavimas/mažinimas. Sportinė programa skirta specialiai 7-12 metų vaikų fizinėms savybėms ugdyti.

Bendrinė informacija
Siūlo
Kaina: Fiksuota kaina 35
Privatus / Įmonė: Įmonė / prekiautojas
Kategorija:   
Adresas: Žirmūnų g. 1e, VILNIUS,

Vertinti

Susiję skelbimai
Shedule a Test Drive
[dhvc_form id="2578"]
Apply For TradeIn With Us
[dhvc_form id="2578"]
Siūlyti kainą
Siųsti žinutę